• Algaja
Tasuta kohaletoimetamine NT ZJ-18 80g Valge pasta Eelnevalt Kvaliteedi Jootma Flux Jootmise Kleebi Kõrge Intensiivsusega Tasuta Rosin
zoom_in

Tasuta kohaletoimetamine NT ZJ-18 80g Valge pasta Eelnevalt Kvaliteedi Jootma Flux Jootmise Kleebi Kõrge Intensiivsusega Tasuta Rosin

€ 2.09

Kättesaadavus
check Laos


Jootmise Kleebi CMT ZJ-18 80g
Jootma pasta, valge pasta ja kollane pasta juhuslik toimetaja
Sama mõju
Võib-olla saate eri värvi kaane seda toodet. Kuju on sarnane või kleebi. Koos kõrge tugevuse, PH-neutraalne, tugev isolatsioon, sile keevitus pinnale. Kohaldatava mobiiltelefoni, PC lauad ja muud täpsust elektrooniline kiip-tasandil kui keevitus keevitus.
eelis
1, suurepärane keevitus mõju.
2, IC ja PCB-ei ole söövitav.
3, keemispunkt on vaid veidi kõrgem sulamistemperatuur jootma.
Pehmejoodis jootma varsti pärast alustamist keeva soojuse imendumist aurustamine, IC ja PCB saab hoida temperatuuril see temperatuur, põhjus ja kasutame sama põhimõte, keev vesi, nii kaua, kui vesi ei kuiva, pott ei soojenema.
Elektroonilise nautimiseks kõige sagedamini nägu on elektroonilise keevitus.
See jootma kleepida, lihtne kasutada, lihtne kasutada, see pasta keevitus vastupidav, lihtne keevitada, kiiresti, puhas, hea isolatsioon, happesus on parem. Kohaldatavad üldised mõõte -, vase -, tina -, raua ja teiste metallide keevitamine.
Keevituse pinna enne esimest pühi materjali, värvi see kleepida keevitus vaske, tina, raud ja muud metallid, ja seejärel siis jootekolb jootmise keevitamine saab.

Mudeli Number:
ZJ-18
is_customized:
Yes
Tüüp:
Käsi-Tööriistade Osad

See meeldib sulle paremini..