• Algaja
2.6mmx400mm Ziyang Vask Elektrood Tube EDM Puurimismasinad Ühe Augu
zoom_in

2.6mmx400mm Ziyang Vask Elektrood Tube EDM Puurimismasinad Ühe Augu

€ 4.45

Kättesaadavus
check Laos


2.6mmx400mm Ziyang Vask Elektrood Tube EDM Puurimismasinad Ühe Augu
Tootmisvõimsus ja turustamise Shandong Ziyang Pronksist/ Vasest Elektrood Toru on ületamatu valdkonnas poorse elektroodi heakskiidu torud praegu.
EDM Elektrood Toru on kohaldatav high-speed elektri-spark, väike-auk töötlemise masinad, eriti sügav ja väikesed augud ja suure kiirusega elektri-säde töötlemine.
Muud spetsifikatsioonid olemas(palun lahkesti leida täpne hinnad on laos) :
1. Ühe avaga toru (messing / vask)
- Suuruse valik : Φ0.20 ~ 3.0 mm
- Toru pikkus : 300 / 400 /500mm
- Erinevate messing ja vask elektrood torud on kättesaadavad kuni taotluse
2. Multi-auk toru (messing/vask)
- Suurus : Φ1.1~5.0 mm(400 mm) Φ1.1~3.0 mm(500mm)
- Erinevate messing ja vask elektrood torud on kättesaadavad kuni taotluse
Rohkem üksikasju,võtke meiega ühendust.
Teie traat lõigatud Masinad on muljetavaldav kogum funktsioone, mis muudavad töötamise ja eriti säilitada traat masin lihtsam kui mis tahes muu. Liider EDM tehnoloogia, me oleme arendanud täieliku valiku tarvikute sõnaselgelt, mille eesmärk on hoida, et seadmed töötavad optimaalne tõhusus.
Et saada väga heade oma EDM seadmed, mida tuleb kasutada kõige sobivam, kõige järjepidev, kvaliteetne tarbekaubad teie taotluse ja teie masin.
Meil on EDM tarbekaubad spetsialist, et saab toetuda.
Ettevõtte profiil
2007. aastal asutatud, oleme EDM tarbitavad osad tootja, mis töötab uuendusliku tehnoloogia toota EDM vee filter, messing lõikamine juhtmed ja muud osad. Meie toode on laialdaselt kasutatud Charmilles, Mitsubishi, Sodick, Fanuc, Makino, Chmer, Seibu, Vend jne. Vormimise disain, instrumentaarium, tootmise ja suure täpsusega mehaaniline tehnoloogia on kohaldatud pakkuda oma klientidele täiendavaid täpsusega liikumise kontroll elemente.
Meil on ehitatud tugev edasimüügi osas EDM-Deutchland, Täiustatud EDM.
Võtke juba Täna meiega ühendust!
Tarneaeg : - Palun tähelepanu, et DHL on peatumine ühe Aliexpress lattu ette. Me teavitame, kui seda jätkub. - Kui teil valida e-EMS, EMS, Fedex, UPS, TNT, palun leia lingid ekstra transpordi maksumus meie poodi ja maksma. Andke meile teada, kui mõni küsimus. Tänan. http : //www.aliexpress.com/store/product/Extra-Shipping-Cost-Shipping-Defference-for-1kg-or-less/518352_2035395289.html http : //www.

See meeldib sulle paremini..