• Allahindlus
  • Algaja
EDGEV 10tk/palju R4 RPMW0802MO RPMW0802 MO EP6350 Jahvatus-Karbiid Lisab Vahendid Nägu Mill Cutter EMR Seeria Tööriistad CNC Masin
zoom_in

EDGEV 10tk/palju R4 RPMW0802MO RPMW0802 MO EP6350 Jahvatus-Karbiid Lisab Vahendid Nägu Mill Cutter EMR Seeria Tööriistad CNC Masin

€ 9.00 9.30

Kättesaadavus
check Laos

Toodete Info :
Brändi Nimi : EDGEV
Päritolu : Hiina
Mudeli Number : RPMW0802 MO EP6350
Läbimõõt : 8mm, Paksus : 2.38 mm
Raadius : R4
Hinne : EP6350
Värv : Gold
Sobiva Töö Töö : Roostevaba Teras
Kate Tüüp : Šveits Balzers PVD
Katte Materjal : Al Cr N+Al Cr Si N
Kasutamine : Nägu Freesimine Kättesaadav Vahend Omanik : EMR Seeria
Üksuse Tüüp : Palju (10 Tükki/Palju)
Neto-Kaal : 10g/Tükk
Bruto Kaal : 120g/ Palju (10 Tk)
Pakend : 10 Tükki Pakitud Üks Plastikust Karp /palju
Tooted, Mis Näitab
Tehase Seadmed
Umbes EDGEV HARDMETAL VAHENDID
Suurepärane komposiit tööriistade tarnija Hiinas, EDGEV on pühendanud oluliselt pideva arengu riikliku tööstuse ja ülemaailmse heaolu.
Edgev Hardmetal Vahendid(Dalian) Co., Ltd. on komposiit lõiketerad tarnija, kes tegeleb projekteerimise, arendamise, tootmise, turustamise ja tehnilise teenindamise tooteid.
Vahepeal, see hõlmab väga erinevaid lõiketerad ja lihvimise tööriistad kiirlõiketerasest tooted, kõvasulam karbiid -, keraamika -, PCBN, PCD ja teemant; lisaks, siis on ka eest, impordi ja ekspordi, pärast-müüki teenust, tehnika transport, samuti nõustamise teenuse, kõik mis hõlmab paljusid erinevaid high-end valdkondades nagu lennundus, autotööstus ja laeva hoone, tuuleenergia tootmise ja mehaaniliste osade töötlemiseks.
Edgev praegu on tegemine suur ettevõtmine, et pidevalt arendada ja täiustada oma füüsilisest isikust süsteemi ja võrgustiku. high-end valdkondades nagu lennundus, autotööstus ja laeva hoone, tuuleenergia tootmise ja mehaaniliste osade töötlemiseks.
Reformi ja avamine Hiinas on äratanud kogu maailma tähelepanu ja saavutanud väljapaistvaid saavutusi kuna 21. sajandi alguseni. Siiski arengu ühe riigi industrialiseerimise ja informatization ei saa lahutada mehaaniline tootmine.
Edgev Hardmetal Vahendid on pakkumise suurepärased tooted esimese klassi tootjad masin lõiketerad, pakkudes kasutajatele one-stop ja kõik-ümber lahendusi kodused vahendid ja mugavam ja tõhusam jaotamise teenust. Tooted hõlmavad laia mehaanilise töötlemise tööstustes nagu treimine, freesimine, puurimine ja lihvimine mehaaniline.
Tulevikus, Edgev Hardmetal Vahendeid eraldatakse selleks, et luua rohkem väärtusi ja teenuste kasutajate jaoks; vahepeal, see teeb suur ettevõtmine, esitama rohkem praktiline, odav ja usaldusväärne toodete ülemaailmse klientidele; Edgev hakkab tootma maailma-kuulsa lõikeriistaks toodete ja lõpuks on oma tooteid integreerida globaalse lõiketerad tarneahelas.

Mudeli Number:
RPMW0802 MO EP6350
Kogupikkus:
nagu pildil
Tüüp:
Nägu Mill
Materjal:
Karbiid
Brändi Nimi:
EDGEV
Läbimõõt:
8
Kate:
PVD
Päritolu:
Hiina
Kiip Vasar:
MO
hinne:
EP6350
värv:
Kuld
Sobib Töö, Töö:
Roostevaba Teras
On Kohandatud:
Jah
Taotlus:
nägu milling cutter
Läbimõõt:
8mm
Spetsifikatsioon:
R4
Kaetud:
AlCrN+AlCrSiN

See meeldib sulle paremini..