• Allahindlus
  • Algaja
Digitaalne Vibratsiooni Arvesti 10Hz-10kHz Meetmed, Kiirendus, Kiirus Töömaht p / MIN Sagedus Vibrometer Näidik Tester Analyzer
zoom_in

Digitaalne Vibratsiooni Arvesti 10Hz-10kHz Meetmed, Kiirendus, Kiirus Töömaht p / MIN Sagedus Vibrometer Näidik Tester Analyzer

€ 167.00 237.93

Kättesaadavus
check Laos


See Vibratsioon meeter on üks kõige kasulikud vahendid igapäevases masina vibratsiooni seire. See on kiirendus (peak), veeväljasurve (peak to peak) kiirus ja revolutsioon (R. P. M / RPM) kõrge täpsus ja nr aim viga. Lihtne kasutada ja ei vaja mingit vibratsiooni analüüs teadmisi kasutada ja kasutada seda vibratsiooni meeter. Digitaalselt kuvatakse vibratsiooni tase on üks parimaid märke, et masin töötab seisukorras. Kasutab välist kiirendusmõõtur ja magnetic base parandada frequency response ja pakkuda rohkem korratav vibratsiooni lugemine. Sagedus vahemikud on kasutatud, lai tuvastus võimeid. Ideaalne kiire ja täpse mõõtmise kiirus kaugemal ühise mõõtmise parameeter vibratsiooni mõõtmise teine võimalus (cm/s) (sentimeeter sekundis) või ft/s (jalg/s). Parameeter kiirus, mida kasutatakse vibratsiooni taseme mõõtmised kokkuleppel ISO-2372, BS-4675 või VDI-2056. Varustatud HOLD-Funktsioon, mida saab kasutada maksimaalse väärtuse määramine.
Kasutamine Ja Rakendused :
Spetsiaalselt lihtne kohapeal vibratsiooni mõõtmine kõikide pöörlevate masinate puhul kvaliteedi kontrolli, kasutuselevõtu, ennetav hooldus eesmärkidel, arvestades tingimust, hooldus funktsioon, tingimisi uurimine võngete masinad ja ehitus üksused nagu ebavõrdsus, aasa asetuse viga ja muid vigu pöörlevad masinad.
Standardization :
Me pidevalt meeles pidada, et ohutuse kasutaja peaks alati on esimene ja nii me kindlad, et meie tooted vastavad kõik vajalikud tervise ja ohutuse standarditele, mis on toodud Euroopa Direktiivide thru CE-märgis. Sertifitseeritud vastama järgmistele rangete standardite of ISO-2954, mida kasutatakse perioodiliste mõõtmiste avastada out-of-tasakaalu, vastuolud ja muud mehaanilised rikked pöörlevad masinad.
Omab CE märgistus , vastab olulistele töötervishoiu ja tööohutuse nõuetele, mis on sätestatud Euroopa liidu Direktiividega Vastavuses rahvusvaheliste standarditega, ja läbinud standardite ISO-2954 Meetmed vibratsiooni poolest, Nihe, Kiirus, Kiirendus ja High Frequency Acceleration Meetermõõdustiku & Imperial units Kerge, lihtne kasutada, kompaktne ja kergesti pannakse oma tasku üksikute kõrge kvaliteedi kiirendusmõõtur täpne ja korratav mõõdud koos magnetic base Lai sagedusala 10 Hz kuni 10k Hz aastal kiirendus režiim Kiire, täpne analüüs, et kontrollida tasakaalu ja kooskõlla viimist pöörlev objekt, Laagri seisundi jälgimise funktsiooni AC output pesa kõrvaklappide ja salvestamine (kõrvaklapid ei kuulu komplekti) Omadused, kiire, täpne ja täpne lugemine, kellel puudub aim, või vead on selgelt & loetavalt näidatud easy-kuni-loe 4 numbrit 18mm LCD ekraanil koheselt auto power off, mis aitab akut kaitse pikendada aku eluiga Koos aku seisundi teavitamise ja kõrge mõõtepiirkond koos kõrge resolutsioon, pikaajaline komponendid ja vastupidav komponendid on kapslis ABS-plastist korpus aastat hooldusvaba töötamise TASUTA Kaitsev ja vastupidav kandekott koos reljeefne kummist osadele, mida sobib seade suurepäraselt.

Mudeli Number:
VM-6360
Brändi Nimi:
cnlandtek
Tüüp:
DIGITAALNE VIBRATSIOONI ARVESTI
Sagedusalas:
10Hz kuni 10kHz aastal kiirendus režiim
Power Off modes:
Käsitsi maha, igal ajal ja Auto power off
Osakuid:
Meeter-ja Imperial Konverteerimise
Töökorras:
Temperatuur on 0~40degree celsiuse järgi,Humiditybelow 90% RH
Resolutsioon:
0.01(mm/s2) ,0.1(mm/s2)0.001(mm)1(U/min.)
Väljund:
AC väljund 2.0 V tipp skaala (koormus vastupanu
Toide:
4 x 1,5 AAA (UM-4) patareid
Päritolu:
Hiina (Mandri)

See meeldib sulle paremini..