• Algaja
Guangcheng tehnoloogia II protokolli analüüsi USB-OBD-sõiduki can bus andmeside murda debug moodul
zoom_in

Guangcheng tehnoloogia II protokolli analüüsi USB-OBD-sõiduki can bus andmeside murda debug moodul

€ 202.22

Kättesaadavus
check Laos

Kliki video vaatamiseks "Guangcheng tehnoloogia USBCAN-OBD-seadmed sõiduki OBD interface connection lugeda originaal andmete auto versioon Jane juhatab" See video on sobilik algajatele, rohkem üksikasjalikud dokumendid, palun võtke ühendust klienditeenindusega, video buffer, palun oodake kannatlikult ~ ~ ~
Järgmised leheküljed USBCAN analyzer CD Guangcheng Tehnoloogia alla laadida aadress, palun kopeerida aadressi brauseri saab avada laadida
gcgd.net/Upload Files/pic201612114934204.rar
CD-ROM sisaldab : - seade-draiveri, ECAN Vahendid, tarkvara, tarkvara juhend, kaks arengu rutiin ja muu teave, VÕIB bussi õppematerjalid, jne.
Kõik hinnad ei ole koos käibemaksuga hind leheküljel, kui teil on vaja arve, et tõsta makse, palun teabetalituse.
USBCAN-II Pro analyzer on Guangcheng tehnoloogia VÕIB analyzer on kõige laiemalt levinud hiinas. Mudel VÕIB analyzer on suure jõudlusega USB-liides SAAB kaardi, kus on 2 VÕIB liides. Kordumatu eripära ja väga stabiilne jõudlus teevad sellest mudelist VÕIB analyzer on väga sobiv kasutamiseks protokolli crack, silumine ja muud high-end Tööriista kasutamine . Kasutades liidese kaart, ARVUTI võib olla ühendatud, SAATE võrgu kaudu USB bus, ja seda saab kasutada andmete kogumiseks ja andmete töötlemise valdkonnas VÕIB võrgu, näiteks sõidukid, söekaevandused, laborid, tööstuselektroonika, intelligentsete kogukondade ja nii edasi.
USBCAN-II Pro saab kasutada, et arendada, testida, hallata ja säilitada CAN võrgu. Samal ajal, kui seadmes on omadused, väike suurus, plug and play, ja see on ka parim valik kaasaskantav süsteem kasutajad. Tooted on laialdaselt kasutatakse Raudtee, metroo, söekaevandus, hoonete turvalisus, lift kontroll, intelligentne parkla ja muude suurte süsteemide.
USBCAN-II Pro on äriühing, mis on kõrge kvaliteediga seadmed, ja võrreldes ühe kanali seadmed lisab täiesti sõltumatud SAAB kanali analüüs, mis võimaldab kasutada mõne üksiku kanali seade ei ole funktsioon, näiteks jälgida kahe SAAVAD bussi, intelligentne SAAB relee, ja off-line masin; suurenenud DC5 V toide liides, saab offline ja SAAB offline režiim relee toide tööstuse valdkonnas.
Minu firma on erinevaid versioone Linuxi operatsioonisüsteemi saab toetada USBCAN seadmed anname kasutajad Linuxi draiveri lähtekoodi ja rutiin, lähtekoodi, saavad kasutajad muuta koodi vastavalt konkreetsetele vajadustele.

Toote Tüüp:
FM Saatja
Brändi Nimi:
MLLSE
Tööstuslik Rakendamine:
Analüüsi SAAB bussi silumine ja areng
Kaks areng:
Toetada C, C++, LabVIEW, jne.
Garantii:
Eluaegne Garantii
Autotööstuse Rakendusi:
Auto VÕIB andmekogumis-ja dekodeerimine
Soodustingimustel tegevus:
Tulistada pakett tasuta saada tarvikud

See meeldib sulle paremini..