• Allahindlus
  • Algaja
1tk SM LTC1871 Suure võimsusega 100W reguleeritav väljund 3.5~35v Digitaalne ekraan suurendada toide moodul
zoom_in

1tk SM LTC1871 Suure võimsusega 100W reguleeritav väljund 3.5~35v Digitaalne ekraan suurendada toide moodul

€ 2.00 2.51

Kättesaadavus
check Laos


Toote Kirjeldus
Suurendada moodul kasutab arenenud mikrokontroller ja USA import boost controller, see kaob vajadus praeguse mõttes takisti, kasutades power mosfet's-vastupidavus, seeläbi maksimeerida tõhusust, kuni 96.4%. Imporditud suure võimsusega ja madala veeretakistusega mos transistor, tugevvoolu-ja kõrge kasuteguriga schottky, laiem ja paksem PCB jälgi, on tagatud kõrge-võimsus ja madal temperatuur tõuseb. Kui sisend ja väljund pinge on üle 20 V, mooduli kuni 128 W väljundvõimsus.
Omadused :
1. LED toiteindikaator.
2. Nuppu, et lülitada mõõtmine sisend või väljund pinge LED näitab praegune mõõtmine sisend või väljund pinge; Et nixie tube võivad olla välja lülitatud teine nupp. Nimetatud riigid on võimalik meelde, ei ole kadunud, isegi kui toide on välja lülitatud. (Pardal märgitud "IN" LED on sisse lülitatud, nixie tube display sisendpinge väärtus, "VÄLJA" LED ere ekraan on väljundpinge väärtus).
3. Erilist algusest, voltmeeter kalibreerimise funktsioon, kunagi olemas voltmeeter ebatäpne!
Voltmeeter kalibreerimise meetod :
(1) väljundpinge taatlemisaste
Samm 1, reguleerige nuppu paremale nii, et "OUT" LED valgustatud, voltmeeter näitab väärtus väljundpinge; Vajutage parempoolset nuppu üle 2 sekundi, release, voltmeeter ja "OUT" LED vilgub sünkroonimine nii, et sisestad väljundpinge kalibreerimis mode.
Samm 2 vajutage nuppu paremale (normaalse kiirusega), pinge väärtus on lisades kuni üksus; Vajutage vasakut nuppu, miinus üksus; Tänu ühik on vähem kui 0,1 V, minimaalne pinge ekraan 0,1 V, nii et sa pead pidevalt vajutage 1-5 korda näha voltmeeter muuta 0.1 V, mitu korda voltmeeter muuta 0.1 V vajutades klahv, sõltuvalt sellest, praeguse ekraan pinge, seda suurem on pinge, seda vähem arv vajutage.
Samm 3 vajutage paremat nuppu üle 2 sekundi, release, et väljuda väljundpinge kalibreerimis mode. Kõik parameetrid on seadistatud automaatselt võimu alla, et päästa.
(2) sisendpinge taatlemisaste
Samm 1, reguleerige nuppu paremale nii, et "" LED valgustatud, voltmeeter näitab väärtus sisendpinge; vajutage parempoolset nuppu üle 2 sekundi, release, voltmeeter ja "" LED vilgub sünkroonimine nii, et sisestad sisendpinge kalibreerimis mode.
Sammus 2 ja 3, mis on kooskõlas väljundpinge kalibreerimise meetod.
Tulemuslikkuse parameetrid
1.

Brändi Nimi:
SZFYDOSH
Tingimus:
Uus
Tüüp:
LTC1871
Taotlus:
toitemoodulisse

See meeldib sulle paremini..